4 Haziran 2016

İstanbul’a Taşınıyorum

Aylardır heyecanla beklediğim an geldi çattı arkadaşlar. Bahçeşehir Üniversitesi’nin sağladığı imkanlar doğrultusunda 6 Hazirandan itibaren bir aksilik çıkmazsa İstanbul’un kalabalık nüfüsuna karışıyorum.
Ülkemizin Survivor’ı olarak gördüğüm İstanbul’da harika planlarımız var. Bu yazımda da sizlere taşındıktan sonra neler yapmayı planladığımdan, planladığımızdan bahsedeceğim.

Şöyle ki ApplyBAU’ya başvuran başarılı isimlerden oluşturmak istediğim bu ekibe iki kişi dahil oldu bile. Bunlardan biri sosyal medyada gerçekten isim yapmayı başarmış Elif. Bir diğer arkadaşım ise gündemi takip eden ve  blog yazıları yazmayı iş haline getirmiş Baran. Yakın zamanda daha da büyümesi için çabalayacağım bu ekibin öncelikle sadece yazılım odaklı değil bir çok alanda insanlara ışık olacak başarılı bir ekip olmasını istiyorum. Bu yönde ilerleyeceğimiz ekibimize güzel bir isim aradığımız gerçeğide kaçınılmaz.

Bahçeşehir Üniversitesi’nin en destekçi isimlerinden biri Turgay Hocam ekibimize destek olma konusunda elinden gelenin en iyisini hiç tereddüt etmeden yaptı diyebilirim. Bu saatten sonra bizede çalışıp ortaya yeni ürünler koymak düşer diyebilirim.

Bazılarınız merak ediyordur. Ben tasarımcı, Elif sosyal medya sorumlusu, Baran blog yazarı. Böyle bir ekip e yapabilir ki demeyin. Yarın bir bakmışsınız  okuduğubuz okulda, çalıştığınız iş yerin sunum yapıyoruz. BAU’nun genç AR-GE ekibi olacağımızdan hiç kuşkunuz olmasın. Tabi ben bu süreçte İstanbul’da benim gibi teknolojiye, yazılıma, tasarıma emek vermiş insanlarla tanışmak için can atıyorum. Sizlerle artık daha da fazla etkileşim sağlayarak  yapmak istediklerimizde ön ayak olabilme ümidi ile İstanbul’a taşınıyorum. Ben ve ekibim bir kaç yıl boyunca BAU ailesinde hem öğrenci hemde girişimci olmak üzere sizlere hizmet vereceğiz. Elimizden gelenin en iyisi için çalışacak olan ekibimize büyümeye devam edecek ve sizleri şaşırtacak projeler ile gençlik kavramını yeniden tanımlamak için çabalayacağız.

Ekibimin dışında ben kendi ismim ile sizlere blog yazıları yazmaya ve redesign ismini verdiğim çeşitli tasarımlar yapmaya devam edeceğim. Ayrıca unutmadan belirteyim İstanbul’da Ortaköy’de oturuyor olacağım. Okulumuzda Beşiktaş’ta görüşmek isteyen dostlarım kendilerini buna göre ayarlarsa çok mutlu olurum.ETİKETLER